Youtuberi

Pokémon GO oficiálne dorazila už aj na Slovensko!

By  | 

Tak a Pokémon mánia sa už oficiálne môže začať aj u nás na Slovensku. Oddnes si hru môžeš sťahovať oficiálnou cestou na Google Play Store a rovnako tak aj na AppStore. Pokémon GO okrem Slovenska, vyšla aj v ďalších krajinách Európy : Rakúsku, Belgicku, Bulharsku, Chorvátsku, Cypre, Českej Republike, Dánsku, Estónsku, Fínsku, Grécku, Grónsku, Maďarsku, Islande, Írsku, Litve, Lotyšsku, Luxemburgu, Malte, Holandsku, Nórsku, Poľsku, Rumunsku, Slovinsku, Švédsku a Švajčiarsku. Takže ti už netreba žiadne obchádzanie Apple ID viazané na americký účet, alebo inštalovať z neznámych zdrojov súbory.

Pokemon-Go-en-Android

Pokémon GO ti umožni sa stať lovcom pokémonov

Spoločnosť Nintendo vydala taktiež aktualizáciu, vďaka ktorej by už mali byť servery v takom stave, aby zvládli nápor nových hráčov –rozumej –  pokémon trénerov z celej Európy.


Mohlo by ťa tiež zaujímať : Pokémon Go už stihli zneužiť aj vynaliezaví zlodeji. 


 

Pokémon GO pre Android aj iOS

Pokémon GO pre Android aj iOS na Slovensku

Ak máš Android smartfón, tak oficiálnu aplikáciu Pokémon GO sťahuj tu ( Potrebuješ minimálne Android verziu 4.4).

Ak máš Apple Iphone, tak na Appstore to sťahuj tu. 

Treba dodať, že hra je pre obe verzie zdarma!

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre