Bleskovky

Populárna česká Facebook stránka YOU.BO bola údajne oficiálne zmazaná!!!.

By  | 

Populárna česká Facebook stránka YOU.BO bola údajne oficiálne zmazaná!!!.  Tento fakt, dnes zverejnili na Facebook stránke Víte, že ,dôvod zrušenia- zmazania nepoznajú zrejme ani tvorcovia daného faktu. Jedno je ale isté! Po zadaní slova YOU.BO do FB vyhľadávača sa vám stránka už skutočne nezobrazí.

Fakt bol zverejnený na Facebok stránke Víte, že

Fakt bol zverejnený na Facebok stránke Víte, že

Prečo, alebo čo, stojí za zrušením tohto populárneho video portálu so stovkami tisíc návštevníkmi denne, je zatiaľ pre nás len záhadou. Mnohí sa, ale zhodujú na tom že za tým stojí to, že tento video portál od svojho začiatku doslova kradol cudzí video obsah, a ten následne vydával akoby za svoj bez udania skutočného zdroju. Vďaka mnohým zábavným videám či obrázkami si stránka veľmi rýchlo nazbierala cez milión fanúšikov. Preto je veľkou záhadou, čo stoji za stopnutím, či zmazaním stránky. Žeby hacker? Prípad budem sledovať!!! Jamall

You.bo-facebook.stranka-bola-udajne-zmazana-loogle.sk

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre