Mixernet

Youtuber Jirka Král od včera vydáva vlastný komiks

By  | 

Český Let’s Player a tiež Youtuber Jirka Král včera prekvapil svojich fanúšikov príjemnou správou. Od včera totižto vychádza komiksový časopis JIRKA, ktorý obsahuje príhody zo života tohto populárneho YouTubera.

Komiksový časopis JIRKA

Komiksový časopis JIRKA

Komixový časopis Jirka si od budú môcť fanúšikovia zakúpiť od zajtra tj. 13.5.2016 po celej ČR vybraných predajných miestach. Zoznam predajných miest nájdeš tu – platí to pre ČŘ! Slovenský fanúšik si zatiaľ môže komiks zabezpečiť jedine cez predplatné, ktoré je do konca roka a to cez stránku Send.cz

jirikral-komiks-youtubera

Na tomto projekte Jirka Král pracoval od decembra minulého roku spolu so svojim bratom Petrom, s ktorým kvôli časopisu založili vydavateľskú firmu BLUE MILK, no a dnes tu máš vidíme ich výsledok. Ten by mal obsahovať kreslené príhody zo života Jirku, ktoré sú založené na skutočných udalostiach. 

Treba rozhodne Jirku pochváliť, že časopis bude vychádzať úplne bez reklám, čo je obrovské plus pre čitateľa. Vychádzať bude v náklade 50 000 kusov každý mesiac.

casopis-komiks-jirkakral

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre