Youtuberi

Juanpa Zurita a jeho melónový challenge (Sandia challenge)

By  | 

Juanpa Zurita je populárny mexický Vine zabávač a taktiež youtuber, ktorý baví celý svet. O tom, že jeho humor a videá mladá generácia rada sleduje svedčia čísla, ktoré sa nesú v miliónoch.

Tak napr. len jeho Facebook profil sleduje cez tri milióny fanúšikov, a jeho youtube kanál má niečo cez milión a pol – o chvíľu ho náš Gogoman raz-dva dobehne 🙂 . Ale nie o tom som  inak chcel.

Populárny Vine zabávač a youtuber.

Populárny Vine zabávač a youtuber.

Dnes chalan priniesol aj so svojim bratom ( Andres Zurita ),tzv. Sandia Challenge ( španielsky Melón). Ide o to, že obaja majú pred sebou obrovský a isto chutný melón a na ten postupne budú nasadzovať gumičky do vlasov. A budú samozrejme v plnom očakávaní, komu prvému z nich ,ten prvý melón pod tlakom gumičiek vybuchne a urobí sladký BOOM.

Screenshot_20160505-141617

sandia-challenge-popularna-youtuberska-challenge

No a nedá mi to zakončiť úvahou o tom, že HMM, hmm, HMM – čo keby sme vyzvali našu SK/CZ Youtube scénu na tento vcelku fajný čelendž- Tak čo Gogoman? Expl0ited? Jirka Kráľ či taká Teri Blitzen? Alebo žeby Sajfa, ktorý si tak oblúbil našu youtube scénu 🙂  A možnože, to budeš práve TY a bude to tvoje prvé virálne video 🙂 Podobne dopadli aj Mishovy šílenosti.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre