Youtuberi

PewDiePie poukazuje na chyby spoločnosti YouTube a vyhraža sa zmazaním svojho kanála

By  | 

Najpopulárnejší YouTuber a Let’s player v jednej osobe Felix Kjellberg aliaz PewDiePie sa v jednom z posledných videí riadne posťažoval na adresu spoločnosti YouTube, ktorá spadá pod Google . Vo videu poukazuje na to, ako si poslednú dobu YouTube robí na svojom piesočku čo chce, ale zabúda že obsah mu prinášajú YouTuberi.

Systém vraj automaticky dáva ľuďom do pozornosti videá, ktoré obsahujú clickbait názvy, alebo majú jedine tak zaujímavý náhľadový obrázok, a pritom ide o absolútne trápne nudné video.Tým pádom sa skutočne prepracovaná tvorba YouTuberov  vedľa týchto rôznych clickbaitov  a odpadových videí veľmi ľahko stratí.

clickbait-na-youtube

OK, ale poďme ďalej, čo vlastne trápi PewDiePie –a.

Ďalší problém na ktorý PewDiePie poukázal je ten, že YouTube odhlasuje svojich užívateľov z odberov kanálov, ktoré aktívne sledujú. Výnimkou nie je ani samotný Pewds, ktorý si to všimol aj na jeho samotnom účte. Mal totižto aktívni odber na YouTube kanáli H3H3 a všimol si, že z nejakého dôvodu prestáva vidieť ich videá-  Ako vraví samotný PewDiePie:

Bol to kanál ktorý som skutočne sledoval pravidelne, prečo by som zrušil jeho odber??? A kanáli ktorých som sa nedotkol niekoľko skurvených rokov, odoberám??? Ako dáva to nejaký skurvený zmysel??? Presne takto trefne si kladie túto otázku PewDiePie…WTF???

youtuber-pewdiepe

Jeho rozčúlenie sa nad krokmi YouTube už nabralo taký spád, že sa vyhráža zmazaním svojho kanálu, ktorý sa blíži k hranici odberateľov 50 miliónov. Samozrejme dodal, že by si potom jednoducho založil nový iný kanál a začal by takpovediac od nuly. No rozhodne som zvedavý, aké kroky teda Pewds učiní po dosiahnutí 50 miliónového odberateľa.

PS: Vedel si, že PewDiePie kedysi pracoval v nočnom klube a vie čo sú to nočné smeny??? Tak už vieš

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre