Youtuberi

PewDiePie si za Youtube money kúpil nové auto.

By  | 

YouTuber PewDiePie si samozrejme okrem vysokého počtu fanúšikov, ročne príde aj na vysoké sumy v dolároch či už od samotného YouTube, alebo od sponzorov. Samotný Felix sa na tému YouTube money v jednom zo svojich videí vyjadril a netajil, že zarobí milióny dolárov ročne za svoju tvorbu.A tak sa po vzore iných youtuberov aj PewDiePie rozhodol, že už si konečne počas svojej YouTube kariéry zakúpi auto a riadne dá o tom vedieť celému svetu ako inak než skrze video.

PewDiePie si kúpil nové auto

PewDiePie si kúpil nové auto

Na tom by nebolo ani tak nič výnimočne, keby vlastne celé video nebolo skôr narážkou na iných youtuberov, ktoré svoje YouTube money utrácajú na predražené autá alebo vily. Konkrétne by tu mohlo ísť o narážku na youtubera KSI, ktorý si zaobstaral super športové auto Lamborghini, a naspieval dokonca o ňom aj virálny hit s originálnym názvom Lamborghini 😀 . Nakoľko je medzi týmito dvoma, zrovna istá YouTube dráma a obaja sa medzi sebou nejak neznesú a celé to medzi nimi spustil Felixov priateľ a tiež populárny YouTuber MarkiPlier. 

YouTubers-KSI-PewDiePie-MarkiPlier

PewDiePie, v strede KSI, MarkPlier

Félix na začiatku videa oznámuje, že si si kúpil nové auto a myslí si, že je inšpirujúce, ak si mladí YouTuberi môžu dovoliť zo svojich zarobených peňazí kúpiť Lambo alebo Ferarri. No a tak sa rozhodne, že je práve na rade aj on, aby nám ukázal svoje super nové auto. Tak sa poďme spoločne na to pozrieť.

 PewDiePie si za svoje mega zárobky zadovážil Nissan Micra a všetkých má proste v p*ci.

Za YouTube money si zadovážiš proste všetko :D

Za YouTube money si zadovážiš proste všetko 😀

FADED póza pri aute musí byť.

FADED

FADED

Žena a šampus nesmú proste chýbať.

auto-girl-pewdiepie

oslava-pewdiepie

A samozrejme máme tu pre Teba aj video z celej video prezentácie tohto super športového auta v podaní Pewdsa.

Zdroj : Youtube channel PewDiePie

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre