Youtuberi

Expl0ited práve dosiahol cez pol milióna odberateľov.

By  | 

Práve dnes ma youtuber Expl0ited dôvod na MEGA mocnú oslavu. A dôvod? Aj ten je mega veľký. Keď si Peter začiatkom roka 2013 založil svoj youtube účet, tak určíte sám nevedel do čoho ide a čo to celé prinesie. 

Peter aliaz Explo

Peter aliaz Explo

Pripomeňme si jeho úplne prvé video z roku 2013.

Ak poctivo makáš a máš zdravé sebavedomie pre prácu ktorú robíš, a hlavne ju miluješ, tak ovocie sa skôr či neskôr dostaví. Explova tvorba nezaspala na vavrínoch,ale práve naopak. Expl0ited svoju tvorbu neustále zlepšoval, počet fanúšikov rástol a ovocie začalo rodiť svoju úrodu.

A o čom to tu stále točím? Už vás nebudem naťahovať a prezradím vám to.

Dnes totižto youtube účet Expla dosiahol neuveriteľný počet odberateľov a to cez póóóól milióna, áno presne tak ExpL0ited sa ako jeden z mála youtuberov môže na nasej malej SK/CZ scéne pýšiť číslom 500mega, čo je proste MEGA mocné.

youtuber Expl0ited dosiahol pol miliona

500mega je MEGA mocné

 

Pol mega fans je proste MEGA

Pol mega fans je proste MEGA

Ja mu týmto článkom vyjadrujem uznanie a pevne verím, že svojou kvalitou videí bude naďalej aj on sám rasť a posúvať ich na nové levely. Samozrejme veľká vďaka aj všetkým jeho fanúšikom, pretože bez vás by to proste nešlo a to Explo veľmi dobre vie.

Zdroj : youtube, facebook

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre