Let’s Play

Prečo dostal populárny youtuber Fatty Pillow Ban na Twitch?

By  | 

Včera podvečer zverejnil na svojom Facebook profile youtuber a streamer Fatty Pillow odkaz na video s názvom – Fatty Pillow dostal Bann na Twitch !!!


Video začína tým, že ,, Tlustej Kárl,, sa v kuchyni napcháva Nutelou a je v roztrhanom tričku (mimochodom mojej obľúbenej hip-hop kapely Wu-Tang Clan ), a do kamery povie :

Kámo, Já mám Bann na Twitch. Ďalej to pokračuje tým, ako o sebe vraví, že je troska a nič iné okrem streamovania hier nevie, a svojimi pohybmi sa snaží nabudiť u svojej Fatty Family dojem, že je z celej situácii tak zle na tom, že svoj žiaľ zapíja alkoholom – konkrétne pivom . Vo videu nezabudne ukázať, že má svoj Twitch kanál zablokovaný.

fatty-pillow-bann-twich

 

 

Tak dostal ten Bann alebo nedostal?

Či Bann skutočne dostal, alebo ide len o marketingový ťah, momentálne s istotou neviem určiť.

Jedno je však isté. Ak si otvoríš web stránku Twitch, a do vyhľadávania zadáš Fatty Pillow channel, tak ho tam skutočne v tejto chvíli nenájdeš ( 16.2.2016). 


 

Fatty Pillow na Tv Prima 


 

Na ako dlho a hlavne PREČO ,, Tlustej Kárl,, obdržal zablokovanie svojho streamovacieho účtu nikto z náš nevie. Pod videom sa začali zhromažďovať rôzne komentáre a názory prečo mu bol účet zablokovaný. Vybral som tie, ktoré ma zaujali a dali danej situácii trošku nadhľad, ale aj pobavili.

youtuber-fatty-pillow

fatty-army

fatty-family

prima-cool-youbo

youtube-hater

Osobne sa prikláňam k dvom možným teóriám. 

1 – Je to ozaj kvôli tomu, že Fatty v jednom zo svojich videí ukazoval airsoftové zbrane. A je dosť možné, že ide len o 24 hodinový Bann.


 

2- Je to iba čisto marketingový ťah z Fattyho hlavy, nakoľko presiahol na Youtube počet odberateľov cez 300 tisíc, a týmto videom naznačuje svojej Fatty Army, že pre nich chystá niečo špeciálne.

A čo si o tom celom myslíš TY?

Zdroj : Facebook, Youtube

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre