Bleskovky

Pri nákupe herného notebooku ASUS ROG hra Forza Horizon 3 zadarmo!

By  | 

Bratislava, 11. november 2016 – ASUS pripravil atraktívnu ponuku pre všetkých fanúšikov automobilových hier. Každý, kto si od 11. novembra zakúpi herné notebooky ASUS ROG G701VO, G752VY/VS/VT, GL752VL, G751JY/JT,  G501JW/VW, G551VW, GL502VS/VM/VY/VT a zaregistruje sa na stránke http://www.asus-forza.cz/sk  získa zadarmo očakávanú automobilovú hru Forza Horizon 3 pre PC s operačným systémom Windows 10 a konzolu Xbox One! Táto špeciálna ponuka platí iba do vypredania zásob.

Ponuka je určená herným priaznivcom na Slovensku a v Čechách. Na spomenutej webovej stránke treba vyplniť jednoduchý formulár a nahrať kópiu dokladu o kúpe notebooku. Po odoslaní týchto údajov získate kód, pomocou ktorého si môžete aktivovať licenciu k hre Forza Horizon 3. Pre jej stiahnutie a inštaláciu je potrebné mať nainštalovanú aktuálnu verziu aplikácie Windows Obchod ako aj všetky aktualizácie operačného systému Windows 10. Hru je po získaní licencie v obchode Windows Obchod možné hrať aj na konzole Xbox One. Táto ponuka platí na Slovensku pre notebooky ASUS ROG G701VO, G752VY/VS/VT, GL752VL, G751JY/JT,  G501JW/VW, G551VW, GL502VS/VM/VY/VT.

ASUS ROG – herné notebooky pre každého

ROG G701 je ľahko prenosný 17-palcový štýlový herný notebook, ktorý bol navrhnutý s cieľom poskytnúť špičkový výkon pri hraní hier. Zásluhou grafickej karty NVIDIA GeForce GTX 980 s možnosťou pretaktovania má notebook potenciál vyrovnať sa aj najvýkonnejším herným notebookom.

asus_rog-g701

ROG G752 je rad výkonných herných notebookov, ktoré majú vo výbave grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 10-Series, najnovšie procesory Intel Core a až 64GB DDR4 operačnú pamäť.

ROG G751 a GL752 je rad 17-palcových herných notebookov s grafickou kartou až do NVIDIA GeForce GTX 1070 a výkonnými procesormi Intel Core i7.

ROG G501, G551 a GL502 sú 15-palcové notebooky, ktorú sú dostupné v rozličných konfiguráciách. Ponúkajú procesory Intel Core až do i7 a herné grafické karty NVIDIA GeForce GTX.

rog-strix-gl502-and-rog-strix-wireless

Austrálsky festival rýchlosti

Automobilová udalosť roka! Najväčší otvorený svet, bombastická grafika, skvelý soundtrack. Práve týmito prívlastkami hodnotia recenzenti hernú novinku Forza Horizon 3. Jej dej sa tentokrát odohráva v ďalekej Austrálii. K dispozícii je 350 licencovaných a do detailov prepracovaných závodných vozidiel, desiatky rôzne náročných tratí na cestách aj v teréne a k tomu úžasné prírodné a mestské scenérie.

Hrať môžete proti virtuálnym súperom aj online s kamarátmi. Usporiadajte vlastný festival rýchlosti, budujte kariéru, vyšperkujte si auta k dokonalosti, získajte na svoju stranu fanúšikov, ale hlavne – preskúmajte Austráliu. Forza Horizon 3 ponúka desiatky hodín parádnej zábavy. A vďaka ASUSu ju máte zadarmo na dosah ruky!

Viac informácií nájdete na http://www.asus-forza.cz/sk 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre