Hry

PRVNÍ ČESKÝ LET’S PLAY na hru Mafia III v podaní Pedrosgame

By  | 

7.október sa pomaly blíži, a pre milovníkov hier, je to niečo ako predčasné Vianoce. Dôvod??? V tento deň by mala vyjsť oficiálne snáď najočakávanejšia hra roka 2016 – Mafia III. My si síce ešte na prvé spustenie hry musíme nejaký ten piatok počkať, ale čakanie na tento deň ti možno spríjemní  populárny Let’s player Pedrosgame.

Let’s player Pedro totižto obdržal od herného štúdia 2K games pozvánku do Londýna, aby si mohol ako jeden z prvých vyskúšať svet Mafie III.  

pedrosgame-mafia-iii

Na svojom youtube kanáli zavesil prvý český  LET’S PLAY z tejto hry, od ktorej všetci očakávajú proste veľa.  LET’S PLAY video z hrania hry Mafia III má cez 26 minút, a prináša pohľad do otvoreného sveta mafie, kde Pedrosgame plní jednu z úloh. Vo videu sa dozvieš taktiež množstvo dojmov a postrehov z hrania, a to rovno z prvej ruky. Ako sa vraví – je lepšie raz vidieť, ako 100x počuť – v našom prípade čítať. Tak ak si zarytý fanúšik a hráč hernej série Mafia, tak toto video si proste musíš pustiť, aby si zistil čo ta v hre čaká a neminie.

mafia-iii-2k-games

[youtube id=“iRA95zepdo4″]

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre