Počítače-Notebooky

Spoločnosť Razer predstavila notebook s troma 4K displejmi

By  | 

Spoločnosť Razer snáď netreba pripomínať žiadnemu zarytému hráčovi na našom webe. Výrobky tejto hernej značky nesú v sebe vždy rukopis toho, že táto spoločnosť chce hráčom prinášať len to najlepšie. A v dnešnom prípade aj najodvážnejšie a tak trochu šialené.

Razer totižto predstavil svetu koncept notebooku, ktorý nesie krycí názov Valerie.

4K displeje pomaly, ale isto začínajú zaujímať nejedného hráča, a tak si inžinieri zrejme povedali, že jeden 4K displej do ich Valerie bude proste málo, a rozhodli sa ich tam teda dať pre istotu až tri. Áno čítaš správne, notebook Valerie je vlastne 12K displej zložený z troch samostatných 4K panelov. Z toho dva z nich sa vysúvajú pomocou špeciálnej konštrukcie notebooku.

razer-project-valerie-ces2017-01

Pomocou technológie NVIDIA Surround View sa tak hra rozdelí na všetky tri monitory, ktoré majú hráčovi priniesť dokonalý zážitok z hrania.

4k-notebook-spolocnosti-razer

notebook-valerie-razer-4k

Rozbehať tri 4K displeje samozrejme nebude len tak, a tak jedna vec je istá. Notebook Valerie musí v sebe obsahovať skutočne výkonné komponenty, ktoré túto hernú beštiu utiahnu na plný výkon. Presné informácie ohľadne komponentov zatiaľ spoločnosť Razer neprezradila, až na jednu. Celý notebook má poháňať grafická karta Nvidia GTX 1080.

4k-displej-razer-valerie

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre