Mixernet

Dart Vader a Stormtrooper ti odteraz povysávajú tvoju izbu

By  | 

Star Wars mánia tu vždy bola, je, a navždy už aj bude. A vie o tom snáď každý veľký hráč aj na technologickom trhu – hlavne teda na tom. Samsung momentálne potešil všetkých Star Wars fanúšikov istotne tým, že vypustili von limitovanú edíciu  robotických vysávačov. Robotické vysávače POWERbot VR7000 Samsung predstavil na poslednej CES konferencii, a vzali na seba vzhľad Dart Vadera s jeho legendárnym „dýchaním“  a Stromtroopera., ktorý zas zo seba vydá „Lets go!“.

 

Epický Dart Vader v podobe vysávača

Tieto Star Wars robotické vysávače v sebe samozrejme obsahujú to, čo sa od tohto typu vysávača očakáva – navigácia po miestnostiach, presne čistenie pri rohoch stien alebo hlasová podpora Google Asistent a Alexa ).

Stormtroopera mať vo svojej izbe chce asi každý správny fanda

Na americkom trhu sú tieto limitované vysávače dostupné od 10. októbra. Model v podobe Stormtroopera ťa vyjde na 699 dolárov a na temného Dart Vadera si priprav o stovku naviac – 799 dolárov – vyššia cena je tu vraj kvôli Wi-Fi a diaľkovému ovládaniu ).

 

Zdroj – Samsung, The Verge

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre