Novinky zo sveta hier

Ruský YouTuber Ruslan si posedí za mrežami kvôli hre Pokémon GO

By  | 

Hra Pokémon GO už pomaly ale isto stráca na svojom ošiali, no ešte stále sa vo svete objavuje pár exotovov, ktorých chytanie pokémonov privádza k ozaj bizarným situáciám. Tak napr. ruský bloger a YouTuber Ruslan Sokolovsky sa rozhodol , že vstúpi do pravoslávneho chrámu v Jekaterinburgu, aby tam porušil zákon, ktorý zakazuje používanie aplikácie Pokémon GO v cirkevných budovách.

Ruslan

Ruslan natočil video o tom, ako vedome a dobrovoľne porušuje tento zákon, a zavesil ho na svoj YouTube kanál, kde ho sleduje takmer 300 tisíc fanúšikov. Zrejme si myslel, že toto prihlúpe počínanie mu prinesie milióny views v Rusku, a bude proste frajer medzi youtubermi.

Ruslan si spokojne vojde do chrámu a vytiahne v ňom svoj Iphone, aby si zachytal počas bohoslužby pokémonov. Mne osobne to príde maximálne nevhodne, arogantné a proste sú situácie, kedy si hockto z nás v hlave musí uvedomiť, kde je maximálna hranica miery.

pokémon go ruslan

Ruslan zrejme za vidinou YouTube views potom spokojne odchádza so slovami :

Prečo by vás mal niekto z niečoho obviniť, ak sa len tak prechádzate so svojim smartfónom po kostole.?

[youtube id=“PfMn1yahGYk“]

No smiech ho veľmi rýchlo prešiel, keď na jeho dvere zaklopali policajti, aby ho previedli pred súd. A tak si ruský Ruslan posedí za hanobenie viery za mrežami 2 mesiace. A to ešte môže byt maximálne spokojný s výškou trestu. Jekaterinburský súd mu chcel udeliť až tri roky väzenia a pokutu vo výške 6 300 €.  

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre