HARD / SOFT

Samsung tablet Galaxy Tab A (2016) si zamiluje celá tvoja família :)

By  | 

Dnes si deň bez smartfónu alebo tabletu prakticky isto nedokážeš predstaviť. Aspoň ja určite teda nie 🙂 .  Veď máme v ňom pomaly celý svoj deň naprogramovaný skrze rôzne aplikácie, ktoré dnes už existujú snáď na všetko. Hold, žijeme v pokrokovej dobe, a tak sa netreba diviť, že výrobcovia týchto zariadení sa nás neustále snažia niečím novým zaujať.

Momentálne spoločnosť Samsung prináša na náš slovenský a český trh, tablet Galaxy Tab A (2016), ktorý ti ponúka veľký displej s jemným rozlíšením, moderný dizajn a široké možnosti prepojenia s ďalšími perifériami.

00_SM-T580_front_black_Standard_Online_S

Tablet vyniká najmä moderným minimalistickým dizajnom s veľkým jemným displejom a prepracovanými nástrojmi pre rodinné využitie. K tabletu je možné zaobstarať polohovateľný obal Magnetic Book Cover pre jednoduchú manipuláciu a nastavenie zobrazovacieho uhla. Nastaviteľný uhol ocenia používatelia nielen pri sledovaní filmov a videí, ale tiež ponúka väčšie pohodlie pri písaní.

01_SM-T580_back_black_Standard_Online_S

[youtube id=“B5tD_hdeUbs“]

Aj tvoja starká si ten displej zamiluje.

Vylepšený displej WUXGA o veľkosti 10,1″ (1920 × 1200) dosahuje v porovnaní s predchádzajúcim modelom až o 70 % jemnejšie rozlíšenie. S hodnotou 224 ppi totiž ponúka dvakrát toľko obrazových bodov ako ostatné HD displeje. Sledovanie videí, čítanie elektronických kníh alebo surfovanie po internete je preto vždy perfektné.

04_SM-T580_perspective_black_Standard_Online_S (1)

Kamoško až o 200GB dát si budeš vedieť navýšiť pamäť. O 200GB!!Chápeš???

Internú pamäť o veľkosti 16 GB je možné ešte rozšíriť pomocou MicroSD kariet až do kapacity 200 GB a vďaka nástroju OneDrive je možné po dobu 2 rokov využiť ďalších 100 GB úložného miesta v sieti. Tablet je vybavený dvoma pokročilými fotoaparátmi so svetelnosťou f/1,9 – 8 Mpix na zadnej strane a 5 Mpix na prednej strane. Spolu s funkciou HDR pre sýtejšie tóny zabezpečí, že fotografie budú vyzerať skvele aj za zhoršených svetelných podmienok. Kapacita batérie 7 300 mAh vydrží napríklad až 12 hodín sledovania videí.

sandisk-ultra-200gb

O ten tablet sa pobije celá vaša família !

V režime Multi-User možno nastaviť jednoduché profily pre každého člena rodiny a prispôsobiť tak aplikácie, hry i všetok multimediálny obsah a uchovať osobné informácie naďalej súkromné.

Prepnutím do špeciálne navrhnutého Kids Mode 4.0 získajú užívatelia bezpečné prostredie plné zábavy pre deti. Aplikácia ponúka širokú škálu obsahu od hier a detského fotoaparátu s využitím 3D prvkov až po kreslenie. Kids Mode 4.0 je navrhnutý tak, aby nedovolil deťom otvoriť nevhodné programy alebo odkazy. Kontrolné menu v tomto režime umožňuje nastaviť a riadiť dennú dobu užívania tabletu, alebo vyberať len tie filmy a aplikácie, ktoré majú vhodný a bezpečný obsah.

kids mode safe destky rezim na tablete samsung

Samsung Galaxy Tab A (2016) je v predaji od začiatku júla tohto roka vo verzii Wi-Fi aj LTE za odporúčané maloobchodné ceny 259 € a 319 € vrátane DPH.

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre