Youtuberi

Slovenský youtuber Edyn sa prebojoval na 3. miesto v premiérovej česko-slovenskej talentovej šou!

By  | 

V historicky prvej česko-slovenskej televíznej youtuberskej šou Šéfik internetu vysielanej na Prima Cool sa len 17-ročný Bratislavčan Edyn dostal až do finálovej trojky. Finálové zadanie „Jemnosť nájdeš vo vnútri“ najlepšie zvládla trojica EmperKingVision.

Prvý ročník unikátnej šou Šéfik internetu, ktorá je súčasťou youtuberskej relácie Aliho parťáci, sprevádzal obrovský záujem. Nádejné nové online hviezdy zaslali spolu až 1500 videí. Z nich vyberala porota zložená zo známych youtuberov, moderátora Aliho, či známeho herca a režiséra Ondřeja Sokola najlepších, ktorí následne vo finálových kolách tvorili videá na vybrané témy.

Finále rozhodli až špeciálne disciplíny

Až do finálovej desiatky sa dostali hneď dvaja Slováci – spomínaný Edyn a 18-ročná Lady Zika Popradčanka študujúca v Košiciach. O víťazovi rozhodol až finálový večer a celý rad netradičných disciplín ako napríklad herecká improvizácia. Témou bol nový claim Milky „Jemnosť nájdeš vo vnútri“. S youtubermi spolupracujeme už dlhšiu dobu, preto nás veľmi teší, že sa vďaka súťaži podarilo objaviť nových talentovaných tvorcov videí. Budeme rokovať s tými najlepšími, ktorých by sme radi zapojili do nadchádzajúcich kampaní,načrtla možnú budúcnosť finalistov Kristína Mikulová, brand manažérka Milky. 

Na treťom mieste skončil 17-ročný Bratislavčan Edyn. Youtuberský talent je plný optimizmu, srší nápadmi, láka ho svet marketingu a potešilo by ho, keby raz ľudia aj vďaka jeho videám pochopili, že „vojna nie je cesta“.  Na Edynove videá sa môžu fanúšikovia tešiť každú stredu a nedeľu, kedy ich zverejňuje na svojom YouTube kanáli.

edyn

„Plánujem pokračovať v tom, čo doteraz. Naďalej budem pravidelne vydávať videá na môj kanál EdynTV – každú stredu a nedeľu večer. Následne by som sa rád zúčastnil nastávajúcich projektov, ktoré sa mi aj vďaka Šefíkovi internetu otvorili a hlavne neprestať stavať most ku svojmu snu. To, že som vyhral 3. miesto v Šéfíkovi internetu, beriem ako potvrdenie, že sa nikdy netreba báť a podceňovať sa. Priznám sa, že keď som odosielal prihlášku na Šefíka, bolo to skôr do vetra, že dám tomu pokus, aj keď z toho pravdepodobne nič nebude. Opak je pravdou, odnášam si bronz a som za to veľmi rád, ďakujem za príležitosť. Zároveň gratulujem víťazom, pretože si výhru skutočne zaslúžili,“ prezradil s radosťou Edyn, ktorý stihol medzičasom nahrať spoločné videá so známymi youtubermi Gogom či Selassiem.

Víťazi okrem vecných cien majú možnosť nakrútiť vlastné video s Ondřejom Sokolom, vystúpiť na festivale In-Joy a hlavne podpísať exkluzívnu zmluvu v hodnote 100-tisíc českých korún so spoločnosťou The Hive. Tá v ČR a SR zastupuje YouTuberov a ďalších online influencerov.

photo: Lukas Neasi

photo: Lukas Neasi

 

photo: Lukas Neasi

photo: Lukas Neasi

O súťaži Šéfík internetu

Šéfík internetu je prvá talentová šou svojho druhu, je to „superstar“ pre všetkých nadaných a ambicióznych tvorcov videí. Najlepšie príspevky boli odvysielané na stanici Prima Cool a zverejnené na internete. Každú z 22 epizód o hľadaní novej hviezdy českého a slovenského YouTube sledovali na týchto kanáloch státisíce ľudí.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre