HARD / SOFT

Snapchat prichádza na trh s novinkou v podobe slnečných okuliarov s kamerou

By  | 

Spoločnosť stojaca za aplikáciou Snapchat sa rozhodla priniesť na trh svoj vlastný hardvér, ktorý bude schopný nahrávať videá pre ich populárnu aplikáciu. Tentoraz však nejde o žiadne mini verzie prenosných kamier, ale o slnečné okuliare s názvom Spectacles, ktoré dokážu nahrávať 10 – sekundové videá. Ich cena má byť 130 dolárov a do predaja sa majú postupne dostať už túto jeseň.

snapchat-spectacles

slnečné okuliare Spectacles od Snapchatu

Okuliare majú v sebe zabudované jediné tlačidlo, ktoré keď sa stlačí, začne sa nahrávať tvoj snap. Zabudovaná kamera v okuliaroch má 115 – stupňovú šošovku, a nahráva cirkulárne video, ktoré by malo vytvoriť vraj zážitok zo sledovania.

snapchat-spectacles-slnecne-okuliare

Samotný spoluzakladateľ a CEO spoločnosti Evan Spiegel sa k tomu vyjadril nasledovne :

 „Keď som si pre­chá­dzal zábery, bolo to ako by som videl moje spo­mienky na vlastné oči — bolo to nesku­točné,” „Keď som si pre­chá­dzal zábery, bolo to ako by som videl moje spo­mienky na vlastné oči — bolo to nesku­točné,”

[youtube id=“XqkOFLBSJR8″]

Spectacles majú už za sebou premiéru vo veľkom štýle. Tento hardwarový produkt Snapchatu sa predstavil vo fashion WSJ Magazine a CEO Evan Spiegel sa nechal nafotiť s okuliarmi samotným módnym guru Karlom Lagerfeldom.

CEO Evan Spiegel

CEO Evan Spiegel

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre