Konzoly

So Sure Shot HD si zastrieľaš na kačky či jelene priamo vo svojej izbe

By  | 

Sure Shot HD je Android herná konzola, ktorá ti prinesie zábavu vo forme arkádových strielačiek priamo v pohodlí tvojej obývačky. Ako som už spomenul, jedná sa o konzolu veľkosti smartfónu, ktorá beží na platforme Android. Konzola ma na prednej strane infračervené svetlo, pripája sa k televízoru cez HDMI, a na internet cez Wi-Fi. K dispozícii má hráč bezdrôtový ovládač resp. zbraň, ktorá funguje podobne ako NES Zapper z legendárnej hry Duck Hunt od Nintenda.

bigbuckhunter-hero-shot

sure-shot-hd-ces-2017

sure-shot-hd-hdmi-ces-2017

Sure Shot HD konzola v sebe obsahuje základný Big Buck Hunter Pro balíček hier, ktoré si zahráš v HD rozlíšení. Vďaka bezdrôtovej puške si tak vo svojom dome zastrieľaš na lesnú zver, vtáctvo či iné terče. Hra okrem klasického head-to head hrania proti tvojmu kamošovi tiež umožňuje aj hranie cez Wi-Fi. Tu je možnosť vytvoriť si on-line turnaje v streľbe a porovnať si tak svoju mušku s celým svetom.

sure-shot-hd-ecommerce-product-lifestyle-shots-04

strielacka-na-jelene-sa-moze-zacat

NESS Zapper od spoločnosti Nintendo 

nes_zapper_box-nintendo

Sure Shot HD prináša ďalší rad herných titulov, ktoré si budeš môcť zakúpiť a stiahnuť do konzoly cez Wi-Fi. Ceny sú vraj podobné tým, aké nájdeme v obchode Google Play alebo App Store .Za zrodom tejto konzoly stojí malá firma so sídlom v Texaskom Austine s deviatimi zamestnancami. Okrem tejto Android konzoly firma vytvorila aj platformu ( Sure Shot shop ) pre herných vývojárov, ktorí tak môžu do hry prinášať nové arkádové strielačky.

Sure Shot HD je k dispozícii za 80 dolárov, a dokonca na svojej webovej stránke ponúkajú Free shiping – čiže poštovné zdarma.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre