HARD / SOFT

SONY PlayStation Slim 4 pravdepodobne nie je Fake, a odhalí sa 7.septembra

By  | 

Včera sa na internete objavili fotografie, ktoré odhalili zrejme to, čo sa spoločnosť SONY snažila udržať až do 7. septembra. Na tento dátum chystajú v New Yorku event, kde sa pravdepodobne chystali novú SLIM verziu PS4 predstaviť, a následne ju  od 14. septembra dať do predaja. 

Jeden z predčasných majiteľov, ktorý sa už konzole stihol dostať, sa ju rozhodol predať cez online aukciu. Nezabudol samozrejme pripojiť aj fotky rozbalenej PS 4 Slim, a tie vyvolali diskusiu, či ide o originál alebo FAKE.

SONY PlayStation 4 Slim

SONY PS4 Slim bude skutočnosť

 

PS4 Slim

V predu je vidno optickú mechaniku, dve fyzické tlačídla a dva USB porty

Všetky špekulácie o tom, že je PS4 Slim skutočná, potvrdzuje aj registrácia nového ovládaču Dualshock na FCC certifikačnej stránke.  A potvrdil to aj server Wccftech.com, že SONY na svojom evente 7.septembra, skutočne predstaví okrem výkonnejšej verzie NEO, aj zmenšenú verziu PS4 s označením Slim. 

 

ps4-slim-leaknuta-image-985

 

PS4 Slim zo spodu

PS4 Slim zo spodu

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre