Hry

Splinter Cell Conviction dorazil v spätnej kompatibilite na Xbox One

By  | 

Nesmiernu radosť mi osobne včera spravila správa, keď som sa dozvedel, že legendárny Sam Fisher prišiel v spätnej kompatibilite na herné konzoly Xbox One.

Splinter Cell Conviction vyšla pre Xbox 360 v roku 2010, ako šiesty diel vtedy už dosť známej stealth akčnej hry pod značkou Ubisoft. Ja osobne som prešiel úplne všetky diely  a tajne dúfam, že Ubisoft ešte oživí Sama Fishera v budúcnosti.

Navyše na hru je skutočne príjemná cena, a to 3.90€. Ja som si ju už do Xboxu včera zakúpil, a rozhodne to za tú stovku skutočne stoji priatelia.

Hrá nesie obstojní príbeh s akciou, kde nie je dôležité strieľať ako RAMBO, ale premyslieť si každý jeden svoj pohyb, aby ste nepriateľov odstraňovali v tichosti a nepozorovane. Pretože takýto je presne Sam Fisher, tajný agent agenturý NSA, ktorý bojuje proti svetovému terorizmu vždy úspešne. 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre