Zaujímavosti

Sony prináša Black Friday až so 60% zľavami na hry

By  | 

Black Friday  ( čierny piatok ) je považovaný za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky. Čoraz viac sa tento trend z USA a Kanady stal populárnym aj u nás v Európe, a obchodníci počas týchto dní tak lákajú zákazníkov na rôzne výpredaje za výrazne znížené ceny.  

A prečo to tu vlastne spomínam???

Spoločnosť Sony sa rozhodla pre tzv. Black Friday taktiež a údajne ich zľavy budú stáť skutočne za to. Už dnes tj. vo štvrtok si tak pre svoju PlayStation konzolu budeš môcť zadovážiť hry za výrazne nižšie ceny, ako počas roka – zľavy by mali byť aj o 60% nižšie. 

sony-playstation-black-friday

A že to Sony myslí skutočne vážne svedčí aj fakt, že na svojom  európskom YouTube kanále uverejnila video, ktoré má na chystané zľavy upozorniť. Len mám dojem, že spomenuté video mohlo byť o čosi viac výstižnejšie. No veď sa pozrite naňho sami už nižšie.

 

 

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre