Novinky zo sveta hier

Spyro the Dragon sa dnes objavil na mexickom aj indickom Amazone + Update – unik sa potvrdil práve oficiálnym trialerom

By  | 

Po minuloročnom úspešnom návrate Crash Badnicoota v podobe remaster verzie Crash N. Sane Trilogy sa nejeden hráč a fanušik PS1, určite zamyslel nad tým, že aj taký návrat legendárneho fialového dráčika Spyra by rozhodne nemusel byť na škodu. A je viac ako isté, že  Spyro the Dragon zrejme priletí nie len na konzolu Playstation 4 , ale aj Xbox One či dokonca Nintendo Switch.

Najnovšie to potvrdil dnes mexický Amazon, na ktorom sa dokonca objavil aj obal s hrou, a taktiež názvom „Spyro Reignited Trilogy “. Spominaný obal z hry už je zo stránky mexického Amazonu odstránený. Zaujímavosťou, však je, že sa tam objavil okrem obalu hry, aj dátum vydania. Dokonca aj na indickom Amazone sa to objavilo, no tentoraz už bez dátumu vydania.

Podľa mexického Amazonu by sa teda  ,, Spyro Reignited Trilogy “ mal začať predávať 21. septembra 2018, hoci zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne ohlásenie od spoločnosti Activision. Je však viac ako pravdepodobné, že hra je už skutočne na svete a doťahujú sa na nej posledné detaily pred jej oficiálnym predstavením.

Svedčia o tom aj nasledujúce porovnania obrázkov nižšie, ako vyzeral Spyro the Dragon na Playstation 1 pred dvadsiatimi rokmi ,a ako by mal vyzerať v roku 2018. A rozdiel je tam skutočne viditeľný.

A nám hráčom  teda nateraz ostáva veriť, v to, že sa legendárny dráčik Spyro skutočne vráti v podobe remaster verzie nielen pre konzoly Playstation, ale aj Xbox či dokonca Nintendo Switch. Veď predsa dobrých hier nie je nikdy dosť. A Spyro The Dragon bola skvéla hra už pre Playstation 1. 

 

UPDATE – cca. 30 minút po dopísaní článku sa na YouTube kanali Playstation objavil oficiálny trailer na hru Spyro Reignited Trilogy. 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre