Hry

Stalo sa na Twitchi! Máme tu ďalšiu Hot streamerku,tentoraz tu máme prsia na Streame.

By  | 

Streamovacia služba Twitch je čoraz viac obľúbenou aj u ženského publika, ktoré sa viac a viac objavuje pri streamovaní hier. Samozrejme aj tu sa občas nájdu výnimky, ktoré upriamujú svoju pozornosť na seba tým, že počas hrania vybalia na mužov ich ženské zbrane, nakoľko zrejme nedokážu inak zaujať. Ako sa zdá, tak táto ženská stratégia niektorých streameriek zaberá efektívne, z čoho samozrejme plynie nielen nárast samotného kanála, ale aj veľkorysé finančné dary od ,, nadržaných,, mladých  chalanov.

Twitch sa tak čoraz viac potýka s takýmito ,,extrémistamii,, čo radi provokujú a skúšajú kam až môžu zájsť. No a skúšajú až do chvíle, kým nepríde na rad. BAN, alebo sa im nedostane verejnej potupy či hejtu. Podobne dopadol aj český Youtuber a Streamer Ikaro. No dnes to nebude ani o Ikarovi a ani o Lea May, ktorá ukázala údajne ,,náhodne,, svoje intímne partie počas streamu hry Dark Souls 3.

Stalo sa na Twitchi

Hovorí si Kaitwan13 a je to tiež atraktívna streamerka.  Kaitwan13 bola pozvaná na spoločný stream, kde sa hrala multiplayerová zombie apokalypsa H1Z1. Stream organizoval hráč menom GenietFan, vlastným menom Vincent Naeri a rozhodne na tento stream nezabudni jak on, tak ani diváci.

Hot hráčka Kaitwan13

Hot hráčka Kaitwan13

Dôvod???WTF!

Skôr ako sa hra čo i len rozbehla, tak z poza mikrofónu vyšiel zúfalý výkrik : Kate??? WHAT THE FUCK???? No a dôvod? Naša atraktívna Kaitwan13 sa na streame objavila s odhalenými prsiami a pravdepodobne už na stream sa pripojila pod vplyvom alkoholu, ako píše denník dailystar.co.uk. Po zúfalom výkriku WTF sa kamera na Kaitwan v sekunde vypla, no žiaľ nepomohlo to a táto HOT pikoška je na svete.

Týmto svojím konaním ohrozila nielen svoj Twitch  účet, ale aj účet Vincenta, ktorý ju na stream vlastne pozval. Samozrejme pravidlá Twitchu sú prísne a tak si KATE odniesla BAN za svoj HOT vstup do hry.

[iframe id=“http://players.brightcove.net/2540076170001/Ey9zhZNae_default/index.html?videoId=4867698544001″]

Hot-girl-gamer-boobs-exposed-youtuberka-streamerka-twitch-sa-vyzliekla

Vincenta samozrejme BAN obišiel, no pohlaď na prsia KATE mu zrejme spôsobili takú strašnú traumu, že sa rozhodol ukončiť priateľstvo medzi nimi dvoma. Aj napriek tomu, že sa mu Kate verejne cez Twitter ospravedlnila, na čo odpovedal, že ospravedlnenie príjma, ale tiež uviedol, že už nemôžu byť viac priateľmi. Darmo Twitch účet je Twitch účet, že Vincent? 😀 

Ďalej by ta mohlo zaujímať : Hysterická streamerka z Ruska dostala BAN.

Zdroj : dailystar.co.uk

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre
Jamal píše:

Daniel Víťa : Vdaka za opravu,uz som to opravil. Clanok som pisal okolo piatej ráno a nejak asi pismenka preskocili 🙂