Hry

Na Iphony a Android zariadenia prichádza The Sims Mobile

By  | 

Herné štúdio EA Games  sa rozhodlo,  že svoju stále populárnu hru The Sims portnú aj na mobilné zariadenia so systémom Android a iOS. A slovo sa teda skutkom aj stalo. Hra dostala pomerne jednoduchý názov, a to The Sims Mobile – aké originálne 😀 😀 😀

Údajne  by medzi klasickou PC verziou a touto mobilnou nemali byť nejaké veľké rozdiely v systéme hrania. A tak môžeš rátať s tým, že aj tu si vytvoríš postavičku podľa svojich predstáv, s ktorou sa vrhneš žiť si svoj život Simíka.

Postaviť si dom snov tu bude samozrejmosťou, ako aj to, že tu nebudú chýbať rôzne povolania, hobby, sociálny život, a všemožné iné aktivity na aké si zvyknutý s pôvodnej verzii The Sims. Mobilná verzia The Sims Mobile by mala vychádzať   s verzie The Sims 4.

 

Ako prví už majú možnosť hru hrať  Brazílčania, ale čoskoro bude hra vypustená do celého sveta. The Sims Mobile bude dostupný pre os Android a iOS od Apple. The Sims Mobile ti umožní hrať aj s on-line s kamarátmi s ktorými si budete môcť vytvárať vlastne komunity či spoločenstvá.  V hre sa samozrejme určite objavia aj menšie obmedzenia v podobe mikrotransakcií za nejaký ten rýchlejší posun či upgrade  v hre. The Sims bude dostupný k stiahnutiu ZDARMA.

 Zdroj : The Verge

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre