Hry

PlayerUnknown’s Battlegrounds dnes čaká aktualizácia, proti cheaterom.

By  | 

Aj ty si poslednú dobu naštvaní na časté a nekontrolovateľne podvádzanie ( rozumej cheatovanie ), ktoré sa deje v hre Player Unknown’s Battlegrounds. V spoločnosti Bluehole si toho všimli samozrejme tiež,  a ide sa to riešiť obrovskou aktualizáciou, ktorá prebehne dneska. PUBG’ si tak dnes od 19.00 nezahrá žiaden hráč na svete na pár hodín. Off-line režim je naplánovaný na niekoľko hodín, pokiaľ sa nezavedie novy systém proti poodvádzaniu. 

Veľkým spúšťacom tejto aktualizácie bolo to, keď pred dvoma týždňami BattlEye (PUBG’s anti-cheat systém ) udelil bann kvôli podvádzaniu až 322 tisícom hráčom, za mesiac október.

V septembri to bolo len 150 tisíc cheaterov, ktorí používali software na automatické zameranie protivníka, a iné cheaty, ktoré tak z hráčov robili nesmrteľných terminátorov. 

Spoločnosť potvrdila, že nový anti bann systém je efektívni a len za 24 hodín dokázal zabanovať 25 tisíc podvodníkov, čo nie moc radi hrávajú Fair – Play.   

 

“Vaša práca vyplní veľkú časť vášho života a jediný spôsob, ako byť naozaj spokojný, je robiť veci, ktoré považujete za skutočne skvelé. A jediným spôsobom ako vykonávať skvelú prácu je milovať to, čo robíte.” Koniec filozovania, Tvoj Ninja, čo robí, to čo má rád.

Komentáre