Hry

Teleportuj sa do Prahy na koniec 16. storočia za Golemom, vďaka DIVR Labs

By  | 

Mám tu skvelú správu pre každého poriadneho gejmera, nadšenca VRreality, ale pokojne aj historika. Dnešným dňom (9.5.2018), sa v centre Prahy otvára jediný teleport v celej Eúrope, vďaka ktorému sa budeš môcť preniesť do Prahy v 16.storočí. 

Vďaka VR technológii tak budeš mat jedinečnú príležitosť spoznať legendárneho rabína Lówa , či na vlastné oči zažiť mystický rituál v ktorom bude oživený aj samotný Golem.

O aký teleport vlastne ide?

Golem VR je zážitková  multizmyslová hra, kde sa hráč pohybuje s VR okuliarmi a batohom po priestoroch, a spoznáva tak virtuálny svet Prahy v roku 1576. Za tvorbou tohto VR projektu stojí český startup DIVR Labs, ktorý vyvíja hry pre virtuálnu realitu. Vývoj projektu Golem VR trval zhruba rok, a náklady na jeho zrealizovanie sa vyšplhali na 30 miliónov korún. Radiť sa tak môže medzi tie najatraktívnejší a najvačšie VR projekty minimálne v celej Európe.

Kde teleport hľadaj?

V priestoroch pražského hračkárstva Hamleys nájdeš suterén, kde je pre tvoj Golem VR zážitok pripravených 250 m štvorcových, a čaká ťa tu 20 skvelých minút, ktoré prežiješ v 16.storočí. Okrem spoznávania Prahy sa môžeš tešiť aj na možnosť riešiť úlohy, budeš pohybovať objektami, no a v poslednom rade sa osobne zúčastniť na oživení legendárneho Golema.

Nie len cestovanie lietadlom, autom, či vlakom niečo stojí, ale aj taký teleport má svoje palubné náklady. A preto si lístok za Golemom môžeš zakúpiť v pražskom Hamley hračkárstve za 450 Kč na osobu od dnešného dňa 9.5.2018

A takto to vyzerá v akcii 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre