Hry

Thanos z Avengers :Infinity War prichádza do hry Fortnite.

By  | 

Vo svete hier to momentálne ovláda battle royale akcia ako je aj  Fortnite, a vo svete komiksov sa dnes nevraví o ničom inom, ako o filmovom trháku Avengers: Infinity War, ktorý už zarobil tvorcom viac ako miliardu dolárov behom pár dní.  A tak si chlapci z teamu Marvel povedali, že skúsia osloviť EPIC GAMES, aby im navrhli jeden originálny mód pre Fortnite, ktorý by radi v ich obľúbenej hre uvítali. 

Slovo dalo slovo, a tak sa dnes odštartoval vo Fortnite tzv. Infinity Gaunlet mód, vďaka ktorému budeš mať možnosť získať rukavicu Thanosa z filmu Avengers:Infinity War. Mód sa začne klasický ako normálny Battle Royale, akurát s tým rozdielom, že na mape bude dostupná jedna rukavica a ten, kto ju objaví , sa premení na Thanosa, a získa tak aj jeho silu. 

Tento nápad vraj dostali režiséri filmu, keď si popri strihaní filmu, chodili zahrať hry na odreagovanie sa. V jednu chvíľu sa zamysleli nad tým, že aké by to bolo zaujímavé, ak by dostali do hry Fortnite svojich Avengerov. A tak sa rozhodli, že s týmto ich nápadom by bolo dobré íst priamo za Epic Games a skúsiť sa ich na to spýtať. 

Fortnite Infinity Gauntler  mód je tak dostupný od dnes 8.5.2018 na všetkých herných platformách, a tiež aj na mobiloch Apple Iphone, nakoľko je hra zatiaľ stále oficiálne dostupná iba pre systém iOS.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre