Hry

Twitch udelil BAN populárnej a hysterickej streamerke ,tentoraz z Ruska.

By  | 

No takže, čože sa to zasa po viac ako týždni udialo v hernom svete, keď si Legendary Lea vyslúžila BAN za odhalenie údajne svojej ženskosti? Tentoraz sa Twitch rozhodol udeliť BAN, ruskej streamerke, ktorá si vraví KARINA a tiež je známa ako kráľovná hysterických drám počas hrania.

Hysterická streamerka z Ruska Karina

Hysterická streamerka z Ruska Karina

Ak ti táto streamerka nič nevraví, o nič si neprišiel, nakoľko svoju hernú kariéru vybudovala na svojej hystérii a prehnaných reakciách, povedal by som skôr preafektovaných reakciách. No div sa svetu napriek tomu, toto hysterické hranie hier v osobe KARIN má svojich divákov po celom svete.

karina-ruska-stremerka-ktora-dostala-ban

 

 A tu už sa môžeš vynadívať na jej hysterické divadielko, potom ako zistila, že dostala BAN. 

Mohlo by ťa tiež zaujímať : Fatty Pillow a jeho reakcia na BAN.

Zatiaľ sa presne nevie, za čo presne ten BAN obdržala ale samozrejme možností, ktoré uvádzajú jej fanúšikovia či hejtri v diskusiách je viacero.

  • Najviac jej diváci veria teórii o tom, že na streame nedávno roztiahla svoje nohy až príliš moc. No situácia sa stala pred viac ako dvoma mesiacmi a je tak divné, že Twitch by zareagoval až teraz.
  • Ďalej je možné, že BAN získala za nadávky, ktoré pri jej hysterických záchvatov lietajú rad za radom.
  • Na diskusiách a fórach taktiež koluje reč o tom, že ide o tzv. viewbotting čo znamená porušovanie práv.

No a ešte tu mám pre Teba aj to videjko, kde akože tak veľmi silno roztiahne tie nohy 🙂 

Nech je pravda kdekoľvek, ja osobne sa divím, že takáto hysterka ten BAN nedostala už skôr za jej preafektované a často umelé reakcie. A ktovie, možnože je pravda vskutku taká, že kdesi v centrále Twitchu nejaký admin chytil proste na ňu samotnú už jednoducho RAGE a jebol jej proste BAN 😀

V7HfWQMbNbE-karina-streamerka-gaming-twitch-ban

PS : Ak ťa predsa len Karina zaujala, a chcel by si vidieť, ako sa jej BAN dalej vyvíja a tiež ťa lákajú jej hysterické prejavy, tak ju pokojne sleduj na jej ruskej FB stránke : odkaz TU.

zdroj : Reddit 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre