Youtuberi

Uber prichádza na Slovensko

By  | 

Uber prichádza na Slovensko a ako promo bude štyri dni jazdiť zadarmo.
Snáď svetovo najznámejšia TAXI služba UBER bude už v prevádzke aj na Slovensku. V Bratislave bude od dnes, 13. augusta, od 12:00 dostupná služba Uber X. Podľa manažéra plánuje spoločnosť postupnú expanziu aj do ďalších miest.

Služby budú pritom až do nedele poskytované zadarmo. „Chceme, aby si to ľudia vyskúšali. Je to lepšie, ako keby sme rozvešali bilbordy. Používame to na nových trhoch,“ povedal v rozhovore Kuris. Nasledovať bude trojmesačné skúšobné obdobie, keď sa spoločnosť pokúsi vychytať chyby a riadne sa na našich cestách zabehne.

Som zvedavý ako sa s touto službou popasujú naši prijemný taxikári a ako na to zareagujú nie len oni,ale aj mesto . Aby to nedopadlo, ako v Prahe, kde Magistrát mesta, české zákony a právne normy nepoznajú možnosť objednávky a platby prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne. A to môže byť ako sa vraví kameňom úrazu.
Bill Jobs

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre