Hry

V najnovšom Call of Duty: Infinite Warfare si zabojuješ vo vesmíre

By  | 

Ako to už býva zvykom v dnešnej dobe, už ťažko niečo pred verejnosťou utajiť. Dnes tak unikol o deň skôr, vďaka leaku video trailer na hru Call of Duty: Infinite Warfare a zabojujeme si dokonca aj vo vesmíre. Najnovší počin Call of Duty vyvíja herné štúdio Infinity War, ktorí majú na svedomí série CoD 1 a 2, Modern Warfare – pre mňa osobne TOP hra, a Ghost. Hra by mala údajne vyjsť 4. novembra 2016, a to pre platformy konzoly Xbox ONE, Playstation a rovnako tak sa mozu tešiť aj PC hráči. 

Call of duty

Call of duty

V hre sa zrejme podla traileru presunieme do budúcnosti, kde sa okrem bojov na viac menej bezpečnej súši , vojaci CoD presunú aj do vesmíru, a tam sa toho bude udajne diať viac než dosť. A viac už aj Tebe samozrejme napovie uniknutý trailer, ktorý mal Activision vydať až zajtra. A možno to bolo plánované, pre zvýšenie záujmu.

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre