Hry

Vystavaj si svoj vlastný Jurský park, v hre Jurassic Park Evolution

By  | 

Herná konferencia GamesCome 2017 sa včera naplno rozbehla, a Microsoft mal tú možnosť sa predstaviť so svojimi novinkami, ako prvý. Predstavili viacero herných titulov, ktoré si stihneme zahrať ešte tento rok, no podaktoré až ten budúci. Jedným z nich je napríklad nový Jurasic Wordl Evolution, ktorý odprezentovali video trailerom.  Jurasic World Evolution ti prinesie možnosť si vystavať vlastný Dino Jurský park, ktorý podľa video záberov vyzerá dóóósť zaujímavo.

Na hre Microsoft spolupracuje s hernou spoločnosťou Frontie Developments, ktorá má bohaté skúsenosti s hrami ako sú Roller Coaster Tycoon, Elite a Planet Coaster. Takže jednoznačné pôjde o to najkvalitnejšie  spracovanie touto typu hry.  

Hra Jurassic World Evolution by mala byť vydaná v deň, kedy má mať premiéru aj film Jurský Park – Zánik Ríše ( Jurassic World 2: Fallen Kingdom ). Či to bude, ale v tento deň je otázne. Údajne Microsoft a Frontier Developments nie sú schopní tento termín dodržať, preto hru treba očakávať proste v lete 2018.

Dostupnosť hry Jurrasic World Evolution – Leto 2018

Dostupné pre platformy – Xbox One, Sony Playstation 4, PC.

 

 

 

 

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre