Youtuberi

WhatsApp web je k dispozícii pre iOS

By  | 

To, že Facebook vlastní aplikáciu WhastApp uz dávno vieme aj spoločne s instagramom. ( No a pokiaľ si to nevedel, tak si zase o niečo múdrejší /a ;)NZ. Ale to prečo, do dnešného dňa ako jediný majitelia Iphoonov nemohli používať  webové rozhranie WhatsAppu so svojim Pc a Iphohonom nie je asi vôbec nikomu jasné. Dokonca podporu mali aj staršie zariadenia od spoločnosti Nokia a to konkrétne Nokia S40 a Nokia S60, ale Iphone o tom dodnes mohol snívať. Nech už bol dôvod akýkoľvek, jedno je isté. Po ôsmich mesiacoch sa ľady pohli a WhatsApp dal zelenú pre webové rozhranie systému iOS. Stačí aby ste klikli na tento odkaz WhatsAppu , potom si zapli aplikáciu na svojom Iphone a tam šli do nastavení – WhatsApp web a naskenovali QR kód z vášho počítača. Potom už môžete spamovať svojich známych správami, obrázkami, fotkami cez PC a taktiež dokonca telefonovať.

image

Momentálne treba počkať na to, aby sa vám zobrazila aktualizácia , no mne sa zatiaľ žiadna nezobrazila osobne.

Redaktorovi zo zahraničného portálu MacRumors už aktualizácia nabehla a podelil sa aj o screenshot (vid.obr ) a tak sa da očakávať aktualizácia do niekoľkých hodín pre nás všetkých.

 

 

 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre