HARD / SOFT

Youtube ti prináša vlastný Messenger na zdieľanie videí.

By  | 

Youtube, je bezpochyby najpopulárnejším video portálom, od ktorého sa neustále očakávajú rôzne inovácie a vylepšenia.  Jedného takého vylepšenia sa práve dočkala mobilná aplikácia YouTube.  Aplikácia, ktorá je dostupná pre iOS a Android ,je po novom obohatená o integrované chatové rozhranie, ktoré tak umožní tebe a tvojim kamošom medzi sebou komunikovať ,a posielať si videá a odkazy bez toho, aby si musel opustiť aplikáciu. Dalo by sa povedať, že ide o taký video Messenger aplikovaný priamo v appke.

Nový Youtube messenger

Momentálne je oficiálne služba dostupná iba v Kanade, nakoľko podľa dostupných štatistík tam jeden užívateľ nahráva o 15 percent videí viac, ako je bežným priemerom hockde inde vo svete. Tento Messenger vo video aplikácii, sa vlastne  bude snažiť eliminovať  zdieľanie tvojich obľúbených videí cez tretie strany.

Youtube messenger novinka

Kedy bude táto služba dostupná u nás zatiaľ nie je vôbec známe. Osobne si myslím, že si na túto novú YouTube funkciu nepočkáme dlho, a čoskoro sa nám v mobiloch a tabletoch objaví výzva na aktualizáciu appky.

Ako píše magazin Wired : Nový YouTube Messenger znamená, že už nikdy nebudeš musieť odísť z YouTube

Existuje tu predsa jedna možnosť, ako si nový YouTube Messenger vyskúšať  už v predstihu – stačí, aby si mal priateľov z Kanady, ktorí  ťa pridajú do ich video konverzácie.

wersm-youtube-in-app-messenger

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre