Youtuberi

Expl0ited má vonku nové video s názvom HATER, ako poďakovanie za 500K

By  | 

Nedávno si sa tu dočítal aj o tom, že Youtuber Expl0ited presiahol počet odberateľov cez pól milióna. Dokonca mal článok aj veľkú odozvu u vás, keďže ho videlo takmer 10 000 ľudí, za čo vám tiež ďakujem.

Youtuber Expl0ited oslavuje pól milióna odberaťeľov. 

K tomuto vysokému počtu Peter Explo pripravil pre všetkých svojich verných fanúšikov video špeciál z názvom Hater. Nedozvieš sa v ňom nič také, koľko sa zarába na Youtube pri takom počte odberateľov, ani to ako sa na Youtube brániť proti hejterom ( hoci názov videa je HATER ), no zato tam uvidíš niečo oveľa dôležitejšie.

Expl0ited VS Hater

Expl0ited VS Hater

Keď Expl0ited cez facebook promoval toto video, viacerí si mysleli, že to bude nejaké opakovanie po GogomanTV na rapový videoklip  MŸSLI ,ale našťastie tomu tak nebolo, a tak sa diváci môžu tešiť na zaujímavé spracovanie videa.  Tento krát vám nič neprezradím, len vás trošku navnadím. Skočí alebo neskočí Expl0ited zo strechy a ak hej, tak prečo? Žeby kvôli hejterom?

kto sa skrýva za maskou? Aký Hater

kto sa skrýva za maskou? Aký Hater

youtuber Expl0ited a jeho nové video na youtube s nazvom Hater

Čo robí Expl0 na streche?


 

Zdroj : Youtube channel Expl0ited 

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre