Hry

CaptainSparklez si zakúpil dom snov

By  | 

Pokiaľ sa niečomu naplno a pravidelne venujete, tak skôr či neskôr sa úspech isto dostaví. Alebo pri tomto prípade platí : Trpezlivosť vilu prináša 🙂

Ide o to, že jeden z najpopulárnejších staviteľov Minecraftu Jordan Maron aliaz CaptainSparklez, si tiež vie vychutnať tzv.Youtube Money naplno . Jeho Youtube kanál s viac ako 9 000 000 odberateľmi a zmluva s produkčnou spoločnosťou Maker Studio, mu prináša krásne a zaslúžené zisky a tak sa niet čo diviť, že aj CaptainSparklez zatúžil trocha investovať do realít.

Marcus Jordan

A že to vzal ako sa vraví ,, na Pána,,  svedčí aj jeho kúpa luxusnej vily. Ak by ste aj vy chceli mať vilu na vrchole Hollywood Hills , vyšlo by vás to cca na 4,5 milióna dolárov. Pre Jordana momentálne žiaden problém nakoľko jeho videá dosiahli už cez 1,9 miliardy zhliadnutí a to sú už skutočne zaujímavé čísla pre firmy a sponzorov. Jeho nový domov v meste anjelov ( Los Angeles ), má rozlohu 380 metrov štvorcových , 3 izby, 5 kúpeľní ( rád by som si pozrel ich využitie ) ,,nekonečný bazén“ či výhľad na Tichý oceán.

Vila

Pomerne slušný barák na 23 ročného chalana čo to bral spočiatku ako hobby. Je to iba dôkaz toho, že Youtuberov dnes treba považovať za novodobé celebrity a to ako sa vraví ,, se vším “ čo celebrita má mať. Zaujímavosťou je , že jeho sídlo leží neďaleko luxusného domu Markusa Perssona – tvorcu a otca Minecraftu.

maron-house-1

jordanmaron_ss5

jordanmaron_ss9

jordanmaron_ss10

WFiwN3uAWeFz.878x0.Z-Z96KYq

Zdroj : Variety

Foto : Nicholas Property Group

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre