Mixernet

JoJo (GoGo)sa objavil v Lokal Tv

By  | 

Animovaná telka pre mladých, LokalTv pred nedávnom vypustila von novy animovaný seriál ,, Odpál Rytmausa. Ide o úplne novú sériu,kde sa znova príbeh toči o nám známej dvojici – Rytmaus a Menežéris.Dnes chalani z LokalTV vydali von tretí diel s názvom ,, Tisíc a jeden flow . 

Tu sa Rytmaus dozvedá od mistra Jody, že už nie je tým, čím bol a ze ak chce byt slavny potrebuje získať 100 tisíc lajkov.

,,V príbehu Rytmaus teda položi otázku, ,

Gdo tu má vela lajku, menežéris ????

Jeho zámer je ujebať dotyčnej osoby lajki, aby znovu vyhajpoval hore svoju karieru a multitalentovaného rappera a čáva a dostal sa naspäť do battle rap arény.

image

 

Menežéris bez váhania začne listovať vo svojej plechovej hlave a vychrlí zo seba v podstate pravdivú odpoveď 🙂

JoJoMan
Hneď na to padne strih na video s JoJoManom (príjemné prekvapenie, čo poviete )ako mu kamoš poslal čipsy z Mexika.

image

Treba to brať zrejme v rámci zábavy ( Nehladajme v tom žiadne dissy a zosmiešnovanie ). A v podstate mu tak chalani pripravili dalšie fajn promo a isto boli dopredu dohodnutý. Iba toto som dnes chcel môj… A nezabudni si pozrieť ich video a zazdielať to. A môžete mi dať lajk na fb stránku, kde už vam nikdy viac neunikne ani jeden článok z môjej tvorby pre Vás.

PS: LokalTv video, kde sa myhne aj GoGo si môžete pozrieť oficiálne na ich webe ( na youtube je to ako súkromne, takže jedine cez web ). Tu vám pridávam link : http://www.lokaltv.sk/odpal-rytmausa-epizoda-iii/729/53

Váš Jamal 😉

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre