Tech -Mobily

Zružovatelné displeje na niektorých Samsungoch Galaxy S8 a S8+ opraví aktualizácia

By  | 

Niektorí majitelia Samsungu Galaxy S8 a S8+  začínajú hlásiť, že ich displej nabral ružový odtieň. Takéto krásne zružovatelné displeje začínajú hlásiť majitelia najmä z Kórei , nakoľko sa novinka u nás začne oficiálne predávať od 28.4.2017. Sťažovateľov pribúda a tak musel reagovať aj samotný Samsung.

pic01

Reakcia Samsungu bola najprv taká, že majiteľom odporúčali sa pohrať s vyváženým farieb displeja v nastaveniach S8 čky. Toto odporúčanie samozrejme nepomohlo. A ruku na srdce – každý z nás by to skúsil ako prvé, potom čo by mu zrazu zružovel displej zariadenia, za ktoré som práve k*rva práve vysolil 800€. Čiže takáto rada odborníkov zo Samsungu samozrejme nezabrala, a tak museli oficiálne ohlásiť aktualizáciu. Koncom apríla teda vyjde opravná aktualizácia, ktorá by mala problém s ružovými displejmi na S8 čke vyriešiť.

samsung-galaxy-s8-010

PS: Inak – najnovšia vlajková loď skutočne zaujala cely svet. Len v Kórei sa zaznamenalo cez milión predobjednaných kusov, čo je päťnásobne viac než pri jeho predchodcovi Samsung Galaxy S7 čke.

Foto – Cnet.com

Hard-Core Gamer už od malička, zaujímajúci sa o herný priemysel a marketing cez 10 rokov. Momentálne aj manažér Loogle esport týmu. V prípade akýchkoľvek otázok mail : robert@loogle.sk

Komentáre